Авторозборка Мазда

розбирання mazda

Рідко хто, вперше зіткнувшись з придбанням б/в деталей для свого автомобіля, не починає цікавитися специфікою діяльності авторозборок.

Стандартна авторозборка є, як правило, великий склад, в якому відбувається реалізація тих частин автомобілів, які ще можна продати. Адже потрапляють туди найчастіше аварійні автомобілі, продати які цілком уже немає ніякої можливості.

Слід відзначити той факт, що сумлінні авторозборки завжди відбирають тільки запчастини в хорошому стані і дають на них, хоч і невелику, гарантію.

Дуже часто компанія має справу з модельним рядом однієї торгової марки, наприклад, здійснюється авторозборка MAZDA , що дозволяє автолюбителям робити більш якісні покупки необхідних деталей. Чим ще приваблює така схема роботи автомобілістів, так це тим, що вартість придбаних там деталей набагато нижче, ніж пропонують офіційні дилери. Розборка Мазда постійно оновлюється новим асортиментом, за цим стежать кваліфіковані фахівці, які не допустять повної відсутності запчастин певного виду на складі. Всі товари проходять первинну перевірку фахівцями авторозборки. Приоритетних груп практично немає, в наявності є і кузовні деталі (капоти, крила, фари, бампера, дзеркала і даху), і коробки передач, і двигуни.

Авторозборка Мазда може похвалитися великою кількістю деталей, які першими деформуються при зіткненні: решітки, радіатори, повітряні фільтри, стійки та інші. Підібрати можна також практично всі дрібниці, необхідні в салоні.

Завжди присутнє шанобливе ставлення до клієнтів з боку співробітників, кожен з яких є кваліфікованим фахівцем і відповідальним виконавцем.

Третя та шоста модель Мазди особливо подобається автолюбителям, тому деталі до них рідко коли надовго залежуються на складі.

Дуже рідко можна зафіксувати випадки, коли власники цих машин змінюють їх на інші бренди. Тому, якщо виникає якась неприємна ситуація, кожен другий з них знає, куди звертатися: авторазборка MAZDA надасть тільки перевірені і якісні запчастини.
Також не потрібно буде проводити фарбування кузовних агрегатів, які піддалися заміні: практично в ста відсотках випадків вдається підібрати деталі в колір.

Показати повністю
запчастини
 Мазда

Розборка Мазда

Нові та Б/В автозапчастини зі складу, без посредників, з доставкою по Україні:

3 БК Седан 3 BK Седан 2004-2009
3 BL Седан 3 BL Седан 2009-2012
6 GG 6 GG 2002-2007
6 GH 6 GH 2007-..
6 GJ GL 6 GJ GL 2013-..
СХ 7 CX7

Чому з нами вигідно співпрацювати?

- У НАС ОДНІ З НАЙНИЖЧИХ ЦІН НА ЗАПЧАСТИНИ У КИЄВІ!
- У продажу б/в і нові, оригінальні та неоригінальні запчастини

- Наша розборка успішно працює більше 10 років

Пропонуємо Вам

услуги СТО

Якість обслуговування

abuse

Ми завжди дбаємо про наших клієнтів. Якщо вас щось не влаштувало в обслуговуванні, ви можете повідомити про це:

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Витратні матеріали

масла

Ви можете придбати у нас автомобільні мастила та інші витратні матеріали.